Podnikanie
 

Fotky a fotoobrazy za babku

V dnešnej modernej dobe, ktorej vládne technológia, je už bežné, že si fotky prezeráme v mobilných telefónoch, tabletoch alebo notebookoch. Nie je na tom nič zlé, ba čo viac, fotografie v počítači si môžete prostredníctvom rôznych programov akokoľvek upraviť, odstrániť červené oči alebo iné nedostatky. No stačí jeden „klik“ a je po fotke. Preto neriskujte a fotografie si pre istotu vytlačte.

zľava na fotky

Fotky za babku vám ponúka tlač fotiek na kvalitnom fotopapieri s použitím moderných technológií a postupov. Vybrať si môžete buď kvalitu Štandard alebo Prémium. Fotografie kvality Štandard vážia 200-230g/m2, fotky sú vysoko kvalitné a farebné za výhodnú cenu. Rozmery fotiek sú klasické, od tých menších 9×13 cm až po 30×42 cm. Kvalita Prémium pracuje s fotopapierom najvyššej kvality, fotky vážia 255-300g/m2, farby sú živšie a kontrast vyšší. Môžete si vybrať zo 16 rozmerov fotiek, tie najväčšie majú 100×100 cm. Fotografie sú farebne stále. V súčasnosti môžete využiť 30% zľavu na vyvolanie fotiek vo veľkosti 9×13, 10×15, 13×18 a 15×20 cm.

fotoobrazy rámované

Okrem tlačenia fotiek je v ponuke aj tlač fotoobrazov na kvalitnom plátne, ktoré je oteru odolné, nekyslé a bielené. Farby fotoobrazov na plátnach sú farebne stále, to znamená, že farby nevyblednú. A navyše, laky, ktoré sa používajú sú šetrné voči životnému prostrediu. V kombinácii s pigmentovanými atramentmi je plátno navyše aj vodeodolné. Vyrábajú sa v kvalite Prémium s použitím najkvalitnejších komponentov. Laky, ktoré sa používajú, nie sú toxické, ba čo viac, zvyšujú odolnosť voči oteru. Používajú sa tiež profesionálne rámy, na ktorých sa plátno už ďalej nerozpína a ponecháva si svoj pôvodný tvar. Na výber máte 14 rôznych veľkostí fotoobrazov – najmenší má rozmer 20×30 cm a najväčší 100×100 cm. Nespoliehajte sa len na pamäť v počítači, niet totiž nad ten pocit, keď sa svojich spomienok môžete dotknúť.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>