Produkty
 

K čomu nosiť tmavé džínsy?

Ak sa potrebujete rýchlo obliecť, no pred šatníkom nemáte chuť tráviť veľa času, väčšina z nás siahne hneď po džínsoch. Môžete si ich obliecť do práce, za športom alebo aj do baru s priateľmi. Džínsy píšu svoj úspešný príbeh už takmer 150 rokov a pravdepodobne nikdy z módy nevyjdú. Svojej obľube sa tešia u všetkých vekových kategórií i pohlaví. Nosiť ich môžete na rôzne príležitosti, s teniskami, lodičkami alebo s bagančami. Stačí len vedieť ako a s čím nosiť tmavé jeansy Bigstarjeans.sk. Poľský výrobca BIG STAR ponúka na výber široký sortiment kvalitných tmavých džínsov vhodných na všetky typy postáv.

džínsy s náušnicami

Doplnky

Všetko je to o doplnkoch a topoch alebo blúzkach. Ak si k úzkym tmavým džínsom dáte oversized mikinu a ruksak, budete pôsobiť ako mladá vysokoškoláčka bez problémov. S väčšími náušnicami, elegantnou blúzkou a lodičkami na vysokom podpätku budete vyzerať aj štíhlejšie, aj ženskejšie. Kto chce ísť s dobou, nesmie vynechať crop top. V kombinácii s mikinou do pása a tmavými džínsami budete mať nohy dlhé až po zem. Skvele budete vyzerať aj vtedy, ak si k džínsom dáte letecké slnečné okuliare, tielko a na ňom košeľu. Ak patríte k ľuďom, ktorí obľubujú čiernu farbu a najlepšie sa cítite v čiernom tričku i čiernych džínsoch, outfit môžete oživiť farebným sakom alebo rozopnutou športovou bundou. Tmavé džínsy spolu s basicovým bielym tričkom a koženou bundou a teniskami z vás urobí hollywoodsku hviezdu.

džínsy s lodičkami

Béžové lodičky

Ak chcete pôsobiť štíhlejšie, nezabúdajte na pravidlo, že béžové lodičky na vysokom podpätku vaše nohy dokážu opticky predĺžiť nech máte na sebe hocičo.

Starostlivosť

Pri výbere džínsov buďte ale opatrní. Ak vám záleží na kvalite, nezabúdajte, že džínsy by mali obsahovať elastan, aby sa vášmu telu ako tak prispôsobili a aby sa hneď neroztiahli. Ich farbu viete zachovať tak, že ich namočíte do slanej vody a potom prepláchnete v čistej vode. Na fľaky od mastného jedla zaberá detský púder.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>