Produkty
 

Milý a útulný mobilný dom

V mobilnom dome môžete mať jednoducho všetko! Či už izby, nábytok alebo sprchový kút, všetko sa vám doň pohodlne vojde. Navyše, váš mobilný dom bude kompletne zariadený a nanajvýš útulný. Šírka mobilného domu sa pohybuje väčšinou okolo 3 m, avšak na dĺžku sa dá pekne potiahnuť. Tak, aby sa vám tam zmestili všetky jednotlivé miestnosti, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc. Popravde, mobilné domy Euro-mobilnedomy.sk ideálne v tom, že si ich môžete nechať priviesť kamkoľvek, resp. na svoj pozemok, ktorý niekde máte. Často si zákazníci z mobilného domu nechávajú spraviť chatu alebo útulný záhradný domček.

mobilné domy

Napojíte ho aj na siete a dá sa, samozrejme, používať aj na bývanie. Pri zateplených mobilných domoch, ich pohodlne môžete používať aj na celoročné bývanie. Mnoho klientov už si takto výhodne zabezpečilo bývanie ako v rodinnom dome. Mobilné domy sa dodávajú zariadené, všetko v nich už máte pripravené priamo na bývanie. Každý má ústrednú obývaciu časť so sedačkou, ktorá je dostatočne veľká. Rovnako je zariadená aj spálňa, a to väčšinou manželskou posteľou a nejakým úložným priestorom. Mobilné domy majú aj kuchynský kút s umývadlom a linkou, prípadne platničkami na varenie. Väčšinou sa zmestí aj jedálenská časť.

mobilný dom

Mnohí klienti si štandardné mobilné domy nechávajú upraviť na mieru, čo sa týka vonkajšie obloženia alebo zaizolovania a podobne. Dokážete si k nemu nechať urobiť aj krásnu terasu, či schody. Mobilné domy sa dajú previesť aj do prevádzok, ako sú kadernícke salóny, predajne, holičstvo a podobne. Ich praktická stránka a veľmi nízke obstarávacie náklady ich robia naozaj veľmi zaujímavými a atraktívnymi aj pre naše podmienky. Pokiaľ si chcete ponuku mobilných domov pozrieť aj online na webových stránkach, navštívte Euro-mobilnedomy.sk. Určite vás bohatá ponuka mobilných domov poteší!

book cover mockup for Cemis

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>