Nezařazené
 

Moderné dvere zo skla a čo by ste o nich mali vedieť

Celosklenené dvere sú skutočne originálnym prvkom moderného interiéru a preto sa ich prevedenie musí prispôsobiť jednotlivým detailom a samozrejme žiadosti zákazníka. V konečnom dôsledku následne tento typ dverí viditeľným spôsobom obohatí celý interiér a dodá mu dávku luxusu, elegancie a spestrí estetickú stránku konkrétneho priestoru. Pozrime sa tak na celosklenené dvere https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/ o niečo bližšie a venujme im tento článok.

prosklené dveře

Pokiaľ teda chcete dosiahnuť znak moderného interiéru a toto prevedenie je vám sympatické, máte na výber sklenené otváracie dvere, posuvné dvere zo skla, alebo sklenené dvere do zárubne. Celosklenené dvere môžu mať prevedenie v podobe číreho alebo farebného skla, k populárnym voľbám sa takisto radí variant s grafickou fóliou či priamou tlačou konkrétneho motívu na sklo. Takisto nezabudnime spomenúť pieskovanie alebo satináto.

koupelna

Číre skloje elegantným doplnkom aj bez nutnosti spomenutých úprav a prirodzeným spôsobom prepúšťa slnečné svetlo priestormi, v ktorých sa nachádza. Je tak zároveň ideálnym doplnkom v prípade, ak chcete určité miestnosti vzájomne prepojiť, no svojim spôsobom oddeliť na súkromné priestory. Farebné sklo sa zasa dokáže dokonale prispôsobiť okoliu a to na základe individuálnych predstáv. V prípade súkromia a určitého sfarbenia priestorov tak ide o prioritnejšiu voľbu. To isté prakticky platí pre sklo s potlačou, ktorého telo môže zdobiť zaujímavý motív alebo detailný vzor podľa individuálneho želania.

  • Bezpečnosť je prvoradá

Aj napriek tomu, že sa bavíme o materiáli, akým je sklo (je považované za labilné), jeho odolnosť a bezpečné používanie dverí je zaručené procesorom výroby, kedy sú dvere vyrobené z kaleného skla. Kalenené sklo je voči tomu bežnému až 5x odolnejšie voči nárazom a je určené k bezpečnému používaniu vo firmách, administratívnych budovách, ale aj bežných domácnostiach.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>