Podnikanie
 

Nadviažte spojenie so svojím vnútorným JA

Masáž tantra Bratislavatantra.sk si kladie za úlohu rozlúštiť energetické blokády v našom tele a prebudiť v ňom mystickú energiu, tzv. Kundalini, ktorá po opustení svojho pokojového stavu rozprúdi hojenie celého tela. Inak povedané, tantra pomocou uvoľnenia energie sídliacej v našom tele, lieči celý náš https://technet.idnes.cz/proc-na-faktech-nezalezi-mozek-backfire-effect-f4j-/veda.aspx%3Fc%3DA180112_114740_veda_pka organizmus. K tomu, aby sa toto spiace energetické pole prebudilo, využívajú školení masážni terapeuti špecifické zmyselné dotyky, ako napr. mierne „behanie“ končekmi prstov po tele. Po prebudení je jeho úlohou zjednotiť milencov v extatickom zážitku a umožniť uväznenej fyzickej a duševnej bolesti opustiť telo.

masáž

V minulosti boli tieto masáže formou uctievania starých bohov, ale vnímali sa aj ako chvála prirodzenosti a vitality. Je nevyhnutné spomenúť, že každej časti ľudského tela sa venuje rovnaká pozornosť a nemožno ju automaticky vylúčiť, ani označiť za hanebnú či intímnu, pretože z hľadiska dôležitosti a hodnoty je rovnocenná so všetkými ostatnými časťami tela.

uvoľnite sa

Prax tantrickej masáže je mimoriadne prospešná pre váš partnerský vzťah aj pre váš život všeobecne, pretože:

  • učí vaše telo, ako má využiť nahromadenú sexuálnu energiu na samoliečbu
  • vám ukáže, ako prijať svoje skutočné ja na duchovnej i sexuálnej úrovni
  • eliminuje energetické blokády, ktoré vytvárajú prekážky voľnému prúdeniu vašej sexuálnej energie do celého tela
  • odstraňuje strach a rozpaky v intímnom živote a vďaka tomu posilňuje emocionálne väzby medzi partnermi
  • znižuje sexuálnu dysfunkciu, tzn. lieči problémy ako napr. nízke libido, predčasná ejakulácia či impotencia
  • odomkne váš orgazmický potenciál, vďaka čomu zažijete viac orgazmických stavov, ktoré môžu trvať niekoľko minút až niekoľko hodín
  • podporuje radosť a pocit naplneného života

Tantrická masáž teda predstavuje akúsi duchovnú cestu, prechádzajúcu od relaxácie k napätiu, ktoré sa následne uvoľní pomocou vhodných masážnych techník.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>