Nezařazené
 

Nové rozšírenie na YouTube

O tom ako zarobiť na YouTube sme sa už zaoberali. Ale prichádza novinka pre tých ktorý natáčajú na YouTube svoje videa a chcú trochu zarobiť na YouTube reklamách.
Dnešnej dobe máme takzvaných YouTuberov už niekoľko tisíc no len pár ľudom sa podarí na YouTube zarobiť nemalú sumu.

média

Ide o to že YouTube pridáva do Vašich videí dáva reklamy na ktorých vy zarobíte. No na niektorých videách ste mali reklamy a na niektorých nie. Práve preto sa YouTube rozhodol že vymysli niečo čo by malo túto situáciu zlepšiť.
Cele rozšírenie bude o troch ikonách ktoré sa budú zobrazovať vo vašom kanály na novom pridanom videu. Zarábať budete rovnako, ide len o akúsi pomôcku pre samotných tvorcov aby ste vedeli ktoré video na vašom kanáli bude spoplatnené a ktoré nie.

Ide o tri ikony ktoré by Vám mali povedať či video bude spoplatnené, alebo či porušujete autorské práva. No vysvetlime si ich podrobnejšie.
Zelený dolár – znamená že môžete na vaše video pridať reklamu bez žiadnych obmedzení a bude sa Vám zobrazovať pri každom zhľiadnuťí vaším fanúšikom.
Žltý dolár znamená že je len určený na služby YouTube Red, no na týchto tipoch videí nezarobíte pretože inzerenti nemajú záujem keďže o túto služby je veľmi malý záujem a používa je len malé percento ľudí.

Preškrtnutý dolár – znamená že tento typ reklám má obmedzenie. Napríklad že Vaše video porušuje autorské práva – použitá hudba, časť videa stopa od iného autora alebo YouTube používateľa.

notebook

Tak či onak pre samotného tvorcu videa na YouTube sa nemení nič. Sú len pridané nové ikony ktoré by mali určiť či sa dá vo videu použiť reklama. Samozrejme že ak chcete mať spoplatnené všetky svoje videa nesmiete použiť hudby alebo stopu od iného autora. Najlepšie ak použijete hudbu priamo z YouTube knižnice alebo takú hudbu ktorá je určená pre tvorcovu videí.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>