Produkty
 

Posielate zásielky bezpečne?

Naša spoločnosť 2 PACK sa zaoberá predajom bublinkových, kartónových či plastových obalových materiálov rôznych veľkostí i hrúbok. Ponúkame vrecká so štvorfarebnými potlačami a vieme sa prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám našich klientov a preto využite náš kontakt 2packsk.sk. Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho hneď po objednávke. V sekcii Obálky si môžete vybrať priehľadné a potlačené nalepovacie obálky s potlačou, bez potlače alebo s opakovateľným uzáverom na zaslanie dôležitých dokumentov prilepených k zásielke.

Plastové poštové obálky sa používajú na balenie textilu a keďže sú zvnútra čierne, diskrétnosť obsahu je zaručená.

Bublinkové obálky majú vo vnútri nalepené bublinkové fólie, a teda do nich môžete zabaliť akékoľvek tlačoviny, dokumenty alebo knihy.

Do kartónových obálok môžete zabaliť katalógy alebo fotografie.

kraftová obálka

Kraftové obálky s dvojitým lepením majú krížové a zložiteľné dno. Ich rozmery sú od 165×230 mm až po 400×500 mm. Z klasických listových obálok si môžete vybrať zo 4 druhov. Na výber máme aj vrecká so samolepiacou chlopňou alebo aj so vzduchovými otvormi. Nie sú vhodné ako konečné obaly, slúžia skôr na ochranu zásielky.

transparentná fólia

Zip vrecká s dierkou alebo posuvným jazdcom, ktoré sú vodeodolné a vzduchotesné, sú vhodné aj na posielanie sypkých materiálov, ako napríklad bylín a podobne. Z lepiacich pások máte na výber klasické, farebné, s potlačou, obojstranné alebo krepové maskovacie pásky. Ak si chcete byť stopercentne istí, že vaša obálka nebude porušená, môžete na to použiť práve tieto lepiace pásky. Môžete si u nás objednať aj transparentné alebo farebné stretch fólie, ktoré sa dajú využiť v stavebníctve, zasielateľstve, potravinárstve, sťahovaní či skladovaní. Využijete ich aj keď si chcete ochrániť batožinu v podpalubí lietadla a obalíte si ňou celý kufor. V ponuke máme aj kvalitný xerografický papier vo formáte A4.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>