Produkty
 

Máte v šatníku legíny s vysokým pásom?

Obliekanie je jedna z vecí, ktorej sa viac alebo menej musíme vždy venovať. Niečo už si len obliecť musíme, ale oveľa lepšie sa cítime, keď nás naše oblečenie vystihuje a keď sa v ňom cítime nanajvýš dobre. Jedným z obľúbených kúskov u dievčat a dám sú aj legíny. No nie sú legíny ako legíny. Niektoré značky šijú legíny, ktoré sú naozaj veľmi pekné a prepracované, uchovávajú si pohodlnosť legín a navyše veľmi dobre vyzerajú až tak, že sa pokojne dajú nosiť aj k lodičkám napríklad.

dievča v legínach

Preto damske leginy s vysokym pasom určite neohrdne žiadna dáma. Vysoký pás lichotí mnohým typom postavy. Veľmi pekne vynikne pri nižších dámach a zároveň krásne skryje aj mnohé nedokonalosti postavy v oblasti pásu a brucha.

Značka legín, ktoré predáva e-shop Allsort.sk je naozaj výnimočná svojim dizajnom. Legíny sú určené na bežné nosenie a niektoré sa ešte vždy dajú používať aj na športovanie alebo cvičenie. Niektoré kúsky majú strih s push-up efektom alebo double push-up efektom v oblasti pozadia a tak krásne tvarujú zadnú časť postavy. Je to skvelý a originálny nápad a pekný dizajn robí tieto kúsky jedinečnými.

Vysoký pás sa dá nosiť rôznym spôsobom. Najviac vynikne, keď sa vpredu nechá svetrík, tričko, blúzka, alebo čokoľvek, čo si k legínam zladíte zapásané. Zadná časť sa prípadne môže nechať voľná, ak sa vám to viacej páči a cítite sa tak istejšie a sebavedomejšie. Rovnako tak môžete pôsobiť krásne a esteticky.

legína na šport

K podobne elegantne prevedeným legínam sa krásne hodia aj elegantnejšie topánky alebo lodičky. Zvlás´šť dlhé nohy vyzerajú ešte lepšie a celý outfit pôsobí žensky a ladne. Kto však preferuje skôr športový štýl, nepokazí nič peknými teniskami, či iným druhom obuvi, ktorý sa dobre zladí k legínam.

Legíny s vysokým pásom sú veľmi elegantné, moderné a vyzerajú perfektne takmer na každej postave!

book cover mockup for Cemis

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>