Máte v šatníku legíny s vysokým pásom?

Obliekanie je jedna z vecí, ktorej sa viac alebo menej musíme vždy venovať. Niečo už si len obliecť musíme, ale oveľa lepšie sa cítime, keď nás naše oblečenie vystihuje a keď sa v ňom cítime nanajvýš dobre. Jedným z obľúbených kúskov u dievčat a dám sú aj legíny. No nie sú legíny ako legíny. Niektoré značky šijú legíny, ktoré sú naozaj veľmi pekné a prepracované, uchovávajú si pohodlnosť legín a navyše veľmi dobre vyzerajú až tak, že sa pokojne dajú nosiť aj k lodičkám napríklad.

dievča v legínach

Preto damske leginy s vysokym pasom určite neohrdne žiadna dáma. Vysoký pás lichotí mnohým typom postavy. Veľmi pekne vynikne pri nižších dámach a zároveň krásne skryje aj mnohé nedokonalosti postavy v oblasti pásu a brucha.

Značka legín, ktoré predáva e-shop Allsort.sk je naozaj výnimočná svojim dizajnom. Legíny sú určené na bežné nosenie a niektoré sa ešte vždy dajú používať aj na športovanie alebo cvičenie. Niektoré kúsky majú strih s push-up efektom alebo double push-up efektom v oblasti pozadia a tak krásne tvarujú zadnú časť postavy. Je to skvelý a originálny nápad a pekný dizajn robí tieto kúsky jedinečnými.

Vysoký pás sa dá nosiť rôznym spôsobom. Najviac vynikne, keď sa vpredu nechá svetrík, tričko, blúzka, alebo čokoľvek, čo si k legínam zladíte zapásané. Zadná časť sa prípadne môže nechať voľná, ak sa vám to viacej páči a cítite sa tak istejšie a sebavedomejšie. Rovnako tak môžete pôsobiť krásne a esteticky.

legína na šport

K podobne elegantne prevedeným legínam sa krásne hodia aj elegantnejšie topánky alebo lodičky. Zvlás´šť dlhé nohy vyzerajú ešte lepšie a celý outfit pôsobí žensky a ladne. Kto však preferuje skôr športový štýl, nepokazí nič peknými teniskami, či iným druhom obuvi, ktorý sa dobre zladí k legínam.

Legíny s vysokým pásom sú veľmi elegantné, moderné a vyzerajú perfektne takmer na každej postave!

Podobné príspevky