Môj muž pribral a ja neviem, čo s tým!

Ak ho milujete, popravde by ste to nemali až tak riešiť. Čo však, ak to zachádza až do extrémov a vy sa bojíte o jeho zdravie? Navyše, s pribúdajúcimi kilami sa vytráca i príťažlivosť. Nehovoríme teraz o pribratí maximálne 5 kilogramov. Hovoríme naozaj o 15 a viac.
Takýchto prípadov nie je málo. Hovorí sa, že ak muž priberie v manželstve, je spokojný so všetkým. Čo však v prípade, ak už vidíte, že čím ďalej tým viac zanedbáva pravidelný pobyt, je lenivejší a jeho žalúdok už dávno neprijal zdravšiu stravu? Tu ste na rade vy!posilování.jpg
Nielen že to nevyzerá dobre, skutočne váš priateľ, prípadne muž môže mať časom zdravotné problémy. Ak odmieta pristúpiť na radikálnu zmenu, skúste to nenápadne. Ak rád pláva, začnite s tým. Stačí dvakrát do týždňa nenásilnou formou vyraziť na plaváreň a zaplávať si. Nehovorte o chudnutí, hovorte pred ním o tom, že si idete oddýchnuť. Môžete sa pritom aj prejsť. Zaraďte do vášho spoločného plánu viac prechádzok. Alebo mu na najbližší sviatok kúpte permanentku do fitka!
Môžete tiež pozmeniť váš jedálniček a zaradiť viac ovocia a zeleniny. Na internete dnes nájdete množstvo chutných a zdravých receptov, stačí si len vybrať.
Skúste sa aj vy pridať k vášmu priateľovi alebo manželovi a choďte do fitka spolu s ním. Budete nielen budovať ďalší spoločný koníček, ale sa spolu dáte do skvelej formy! Navyše sa vám zvýši chuť na milovanie a to chlapi ocenia.milenci.jpg
Existuje teda množstvo rád, ako muža nenápadne nakopnúť do toho, aby zhodil. Netreba však tlačiť na pílu. Aj keď budú prvé dni možno neúspešné, nič mu nevyčítajte. Podporujte ho i naďalej. Muži málokedy spravia niečo sami od seba, potrebujú často nakopnúť od nás, žien. A milujú obdiv! Ak mu dáte pocítiť, že je pre vás opäť príťažlivý a krásny, nakopne ho to ešte viac. A za tie výsledky to stojí, no nie?
Tak hor sa do cvičenia už dnes!