Čo je senzuálna masáž?

Máte radi chodenie na rôzne masáže vášho tela? Navštívili ste už masérku, ktorá vám pomohla práve pomocou relaxačnej senzuálnej masáže? Čo je senzuálna masáž? Ako si uvoľníte vaše telo pomocou tejto masáže? Masáží poznáme veľmi veľa. Keď sa prejdete po uliciach mesta, vidíte rôzne masážne podniky, kde ponúkajú rôzne typy masáží. Senzuálna masáž je masáž, ktorá vám rozprúdi vaše zmysly. Nežné, ale intenzívne dotyky rúk sa vás dotýkajú a masírujú vám vaše telo. Masérka vám dokonale uvoľní celé vaše telo práve pomocou týchto jemných dotykov. Prechádza veľmi jemne po celom vašom tele, aby nevynechala ani jeden kúsok vášho tela.

pomôcky na masáž

Masáž je veľmi prospešná pre vaše telo aj myseľ. Prídete na iné myšlienky, nebudete viac myslieť na pracovné úlohy a problémy, ktoré ešte v práci musíte vykonať. Prestanete rozmýšľať nad tým, aké povinnosti vás u vás doma čakajú a nepočkajú. Avšak na chvíľu sa prenesiete do úplne iného sveta, do fantázie. Senzuálna masáž vám uvoľní celé vaše telo, uvoľní stuhnuté svaly. Táto masáž je dosť podobná s tantrickou masážou alebo s nuru masážou. Každá masáž sa zameriava na fyzické uvoľnenie a aj psychické. Účinky senzuálnej masáže môžu byť rôzne. Budete sa cítiť naozaj veľmi uvoľnený, no môžte sa cítiť aj vzrušený.

masírovanie ženy

Pri masáži sa totiž zvyšuje u vás pocit vzrušenia tým, že sa vás dotýka cudzia žena alebo pri ženách zase muž. Môže to u vás pôsobiť naozaj vzrušujúco. Pri masáži dôjde k stimulovaniu rôznych svalov, ktoré súvisia aj s intímnymi časťami vášho tela. Je to úplne normálne. Pri senzuálnej masáži nedôjde až k sexu. Je to len forma masáže. Zakázaný je pohlavný styk. Ale existujú masáže, kde ide práveže aj o pohlavný styk po ukončení danej masáže. Či už by ste radi navštívili senzuálnu masáž a odreagovali tak svoje telo, vyberte si zo širokej ponuky rôznych masérkych štúdií a relaxačných miestností. Navyše vo viacerých miestach si viete priamo zarezervovať aj konkrétnu masérku alebo maséra, ktorý vás bude masírovať.

Podobné príspevky