Moderné zábradlie

Rodinné domy rastú na voľných pozemkoch ako huby po daždi. Veľkou otázkou pred alebo počas stavby sú materiály, ktoré chcete použiť. V celom dome môžete použiť veľkú skalu materiálov. Sledujete však návrhy interiérových dizajnérov a ich návrhy sú moderné, nadčasové, štýlové? Snažíte sa docieliť moderný dizajn interiéru, no stále tomu niečo chýba?

nerezové zábradlie

Moderný minimalizmus.

Základom dojmu, ktorý môžete vidieť na návrhoch od dizajnérov je čistota, presvetlenie a minimalizmus. Nepoužívajte vo svojej domácnosti ťažké, mohutné nábytky, zastaralé štýly a množstvo farieb. Ako ale docielite minimalizmus v interiéri? Zamerajte sa na materiály, ktoré sú nadčasové.

Nerez, sklo, kameň.

Nerez, sklo, kameň a mramor sú materiály, ktoré by ste mali v každom prípade zakomponovať do vášho interiéru.

Sklo je univerzálnym pomocníkom a môžete ho zakomponovať do dverí či zábradlia na schodisko. Mramor je dnes veľmi populárny na dlažbu či kúpeľňu. Kameň dokáže oživiť vaše steny. A nerez má najväčšie zastúpenie na zábradlí na schodisku.

zábradlie

Prečo práve antikorové zábradlie?

Antikor patrí k nadčasovým materiálom, ktorý v interiéri pôsobí nenápadne a dokonale sa prispôsobí každej veľkosti miestnosti. Nerez je neutrálnej farby a okrem prvotnej povrchovej úpravy, na rozdiel od dreva, nevyžaduje žiadne ďalšie úpravy. Starosti nebudete mať ani s čistením a starostlivosťou. Stačí občasné utretie handričkou a vaše zábradlie sa bude lesknúť ako nové. Práve v kombinácii so sklom docielite zábradlie snov, aké môžete nájsť v nejednom interiérovom dizajne.

Pokiaľ aj vás zaujalo nerezové zábradlie a chcete mať svoj dom zariadený v luxusnom štýle navštívte stránku lmmont.sk, kde nájdete množstvo inšpirácií na vaše nerezové zábradlie. Kontaktujte odborníkov na lmmont.sk vyžiadajte si cenovú ponuku nerezového zábradlia ešte dnes.

Podobné príspevky