Dajte nám peniaze na lieky a diétnu stravu poisťovňa

Priatelia čo máte dnes v utorok nové ja mám od rána plný deň bola vyplatiť internet vo Vrábľoch najprv skoro ráno mi prišiel kuriér doniesol mi lieky ktoré užívam platila som 40 euro no des ale ich potrebujem na histamín enzým plus na pankreas enzýmy na alergiu na zápal žalúdka a močových ciest beriem 10 druhov liekov to si beriem ako kedy podľa finančných možností niekedy malé balenie liekov po 10 kusov a niekedy veľké balenie nehorázne ako je drahý ten na histamín a veľmi veľa ľudí na to trpí nemôže nič dokopy jest od všetkého je vám zle zápal po celom žalúdku aj žlčník najhoršie je že tento hnusný štát nechce nič hradiť čo by ste bol milionár keď máte zdravotné problémy ja mám aj na lepok alergiu dvakrát som žiadal o diéty príspevok zamietli mi ho choré človek môže aj skapať no veru si podám znova nech mi to láskavo dajú lebo to poženiem na krajský súd. Ľudia preberme sa nespime mala by sa vykonať petícia na lieky ktoré neprepláca poisťovňa hlavne že ony poisťovne okrádajú ľudí zaplatím aj vy u zubára zoberie vám ešte aj kartičku poistenca hnus asi majú málo tie svine.

liečivá

Celý štát je na plač hnus že vraj demo pre koho kto si na kradnuté nemalé peniaze. My Slováci spíme dlhé roky môžeme sa hanbiť za to že to nechávame len tak nečudo lebo ľudia majú kopu peňazí čiže im je to srdečne jedno. Veď sa pozrime čo ľudí chorých či už tí čo majú žalúdok chorý, rakoviny, kardiovaskulárne a kopu ďalších chorôb a minimum liekov sa preplácajú poisťovne aj moja mama si musí kupovať liek ktoré poisťovňa nepreplatí na cievy to človek čo by mal plnú peňaženku furt a stále a poisťovne sa nám smejú do tváre. Myslím si keby sa uznala len diétne príspevok na stravu či je to bezlepkové stravovanie, histamín, laktóza intonácia keby len nejakých 50 euro dali navyše by to človeku trochu pomohlo no mohli by dať aj viac aj lieky by mali byť  uhradené poisťovňu všetky veď chorý ľudia majú na to právo . Som nahnevaná koľkokrát sa o tom hovorilo ale aj písalo a nič všetko sa zametie pod pokrovec.

dajte ľudom peniaze na stravu

Ja som tak na tom keď mi vidu lieky mi je zle a pokiaľ ich objednám a prídu mi no des čo mám silný chronický zápal pankreasu ma pália čreva mám pachuť kovovú v ústach no des máte niekto skúsenosti takéto aj mám v celom tele zápal bola som v mesiaci september na CT stále to isté dokola zápaly kolotoč samé vyšetrenia odber krvi, moč ešte mi dal aj lieky na močové cesty na zápal ale des svinstvo veľa vedľajšie účinky ale čo narobíme keď sú zdravotne problémy ja veľakrát ani robiť nevládzem čo som slabá ale musím si sa prekonať. Ja to mám roky tieto zdravotné problémy čo sa týka pankreasu pred 10 rokmi som prekonala silný akútny zápal pankreasu a žlčníka skoro som umrela bola som aj v nemocnici des tá strava tam ako voda a infúzie dlho brala aj doma ešte pol roka som bola na PN ale ja som ako malá mala často črevné chrípky a podobne. Ja keď som narodila nebolo ma vidieť len taký kúsok som bola volali ma odratý zajac smiech.