Obal vždy po ruke

Poznáte to, ako potrebujete rýchlo niečo zabaliť ale nemáte vhodný obal? Klasické sáčiky nielen že nič nevydržia ale kto by nosil vo vačku sáčky. V žiadnom prípade nie sme ochotný pripustiť, že by nám z vačku trčalo mikroténové vrecko. No čo ak práve dnes budeme potrebovať obal a nijaký mať nebudeme. Poistíme sa vopred. poriadne. Mikroténové sáčky sú menších kvalít – slabší materiál ktorý nedrží tvar, šuštia a ľahko sa roztrhnú. Práve to je dôvod prečo máme vo svojich domácnostiach okrem klasických sáčkov aj pp sáčiky. Teda sáčky z polypropylénu. Vynikajú svojou kvalitou. Sú oveľa pevnejšie a preto udržia aj ostrejšie veci ako sú kamienky, šróbiky alebo háčiky.

pp sáčky viac vydržia a preto šetria peniaze

Nešuštia a sú skladné. Jednoducho ich zrolujeme a vložíme do vrecka. Žiadny problém s nepríjemným šušťavým zvukom ani vydutou hrčou na vrecku. Vždy po ruke a v plnej sile. Polypropylénové sáčiky sú vybavené viacerými typmi uzatváracích systémov. Niektoré, určené primárne na skladovanie potravín majú inštalovaného posuvného jazdca. Vďaka nemu ostane vo vnútri nielen celý obsah ale aj sypký materiál ako múka či cukor. Ideálne riešenie na dovolenky, kde sa musíte spoľahnúť na to, že sa vám nič po ceste nerozsype.

sáčky s lepiacou lištou zvládnu čokoľvek

Veľmi užitočné sú aj sáčky s lepiacou lištou. Vďaka lepiacej časti budete mať okamžite istotu, že sa vám sáčok neotvorí a jeho obsah ostane tam kde má byť. Tieto sáčky sú ideálne nielen na uschovávanie vecí vonku a v domácnosti. Rovnako poslúžia na úschovu tlačovín. Sú priesvitné a vieme teda obsah ľahko rozoznať. Uschovajú teda dokumenty a listy presne tak ako potrebujete. Bez prístupu vzduchu a vlhka. Práve tieto dva faktory dokážu papier ako taký znehodnotiť. Aj poštové zásielky budú vynikajúco chránené ak ich pred konečným zabalením do obálky uložíte do sáčku s lepiacou lištou. Je to výborná alternatíva k bublinkovej obálke. Nezabúdajme ale na to, že pp sáčik je priehľadný a preto musí byť vložený ešte do obálky.

Podobné príspevky