Žijeme s priateľom spolu 2 roky, mame psíka, deti nemáme. Obaja pracujeme, príjem máme podobný, on má väčšinou väčšiu kvôli províziám. Doma je to tak, že všetko robím ja. Varím (väčšinou to čo chce on, spýtam sa na čo má chuť, ak na to doma mám suroviny urobím to), starostlivosť len pre neho, ja na sladké https://www.prozeny.cz/clanek/vyhybate-se-ovoci-protoze-je-moc-sladke-tyto-4-druhy-jsou-skoro-bez-cukru-9795 veľa nie som, skratka aj domáca práca, umývačka pracka, veľké upratovanie atď., všetko robím ja. Jedine čo on sem tam urobila je zo zametú ale ja rovnako idem a vytriem. Takže čo sa týka domácnosti je to tak 90/10 pre mňa. A ma zaujíma. Nájom platíme napol, máme spoločný účet kam vždy pošleme rovnaké peniaze aj na nákupy.

s

Málokedy sa stane zo mňa vezme na večeru alebo niekam a platí on. Väčšinou všetko ide zo spoločného účtu. A vlastne ani neviem, ako v tom nájsť nejaký balanc, a tiež ako mu to povedať. Ja to mám odjakživa tak, že mi bolo blbo aby za mňa chlap platil jedlá, kaficka atď. Proste som vždy chcela byť nezávislá žena čo si na seba dokáže zarobiť, nezvládla by som žiť s chlapom čo tie peniaze ma a ja nič nerobiť. Ale v poslednej dobe ma to mrzí, pretože on s väčším príjmom ušetrí viac než ja, keď peňazí na účet poslieme rovnako, potrebovala by som tiež na materskú niečo našetriť pretože neviem či by som úplne zabezpečil s tým ako to má nastavené.

s

Svokre ich na mojej strane, že by on mal platiť väčšiu časť alebo mi aspoň doma viac pomáhať. Ona je celkovo vo všetkom čo sa týka mojej a priateľa na mojej strane, neviem čo by som bez nej robila.. a som rada že ona so mnou aspoň súhlasí, aj keď je pravda, že zo začiatku som to vôbec nečakala a nemyslela som si, že bude na mojej strane a že sa ma vôbec takto bude zastávať. Okrem toho nám to v poslednom čase nefunguje ani ohľadom privát sexu Žilina. Keď už sa o niečo snažím, tak ma väčšinou v poslednej dobe odmieta, vraj je unavený, pretože mal vtedy a vtedy veľa práce a ma to celkovo dosť trápi a neviem čo s tým.

Podobné príspevky