Zrada od priatela

Mala som priateľa a bola som s ním šťastná. Bola som s ním päť rokov. Mala som pocit, že sme ako jedno telo a duša a chcela som plakať šťastím, že som konečne našla muža svojich snov, ktorý sa o mňa zaujíma a má ma rád takú, aká som. A bohužiaľ som sa celkom dosť mýlila a mrzí ma to, že som verila človeku, ktorý si to vôbec nezaslúžil. Moja kamarátka mi totiž stále dookola opakovala, že môj priateľ ma podvádza a že ma nemiluje, že ma ohovára a podobne. Lenže to bola iba zámienka a mala to všetko premyslené tak, aby som sa s ním rozišla. Jej sa totiž môj priateľ páčil a pretože bola moja najlepšia kamarátka, tak využila situáciu a po rozchode mi vlastne zviedla toho priateľa a hneď s ním začala chodiť.

s

Takže pozor na rady od kamarátok https://www.privatportal.sk/blog/pozor-na-rady-od-kamaratok. Kamarátka ma úplne zradila a ten bývalý tiež. Myslela som, že ma miluje a on si s ňou hneď niečo začal a bolo mu to úplne jedno. Toto sa nerobí a samozrejme to beriem ako zradu. A moja „kamarátka“ je samozrejme bývalá kamarátka a už sa s ňou nebavím. Som fakt naštvaná, bolí ma to a vôbec neviem, čo mám robiť. Je mi ťažko. Trápim sa. Mám úzkosti. Takto som sa ešte nikdy v živote necítila, pretože to bola moja prvá naozajstná Láska.. ale asi za to nestála.

s

Vôbec by ma nenapadlo, že chce niečo také urobiť. Niekedy si myslíme, že máme najlepšiu kamarátku a ona nás potom takto dokáže podraziť a to je na tom to najhoršie a najbolestivejšie… naozaj toto správanie niektorých ľudí nechápem. A jemu to je určite jedno a som mu ľahostajné, ale on mne nie a stále k nemu niečo cítim a to je na tom naozaj to najhoršie, čo môže byť. Keď milujete človeka, ktorý vám takto ublížil a vôbec si nezaslúži vašu lásku… to isté u tej kamarátky. Tiež si nezaslúžila moju dôveru a som nešťastná, že som jej slepo verila a už som sa poučila.

Podobné príspevky