Prečo si zriadiť virtuálne sídlo vo veľkom meste

Súkromie nadovšetko – o ľudskej závisti už bolo napísaných toľko kníh a vytvorených toľko filmov a seriálov, že by sme sa asi nedopočítali, keby sme ich mali všetky vymenovať. Každý z nich má ale spoločného menovateľa a práve závisť je tým menovateľom s veľkým M. Zo závisti ľudia kradnú, lúpia aj vraždia a aj keď to nemusí byť prípad váš, ako obete závisti, môžete na to doplatiť taktiež veľmi bledo. Ak si vo svojom trvalom bydlisku vytvoríte sídlo firmy a začnete prosperovať, bude veľmi pravdepodobné, že sa zmenia vzťahy medzi vami a mnohými ľuďmi z vašej ulice, dediny alebo malého mesta. Pamätajte, že čím viac informácií o vás ľudia majú, tým viac vám môžu závidieť aj nos medzi očami.

virtuálna kancelária

Chráňte svoje súkromie ako oko v hlave a buďte prezieravejší. Nevykladajte na stretnutie ľuďom okolo seba, ako sa vám darí, a čo všetko zvládate, sú ľudia, ktorí by chceli byť na vašom mieste, ale nedarí sa im, a aj keď vám to nedajú priamo najavo, môžu vás považovať za niekoho, koho by sa radi zbavili. Zo závisti tiež ľudia ohovárajú a píšu anonymy, mali by ste na to byť pripravení, ak máte sídlo firmy v mieste bydliska. Ak si však zariadite sídlo firmy vo veľkom meste, napríklad v Bratislave, tamojšia anonymita vás pred závistivými ľuďmi ochráni, pretože v Bratislave o vás nikto nič vedieť nebude, a nebude teda čo závidieť. V mieste bydliska nemusíte mať ani prevádzkareň, ani sídlo spoločnosti, a ak chcete, nikto z vašich susedov sa o vašom podnikaní nedozvie vôbec nič.

obchodné rokovanie

Zasadacia miestnosť k dispozíciivirtuálne sídla https://ezmluva.sk/virtualne-sidlo spoločností spravidla sídlia na niektorej z prestížnych adries vo veľkých mestách, a to je vždy pre vás výhodné jednak kvôli samotnej prestíži, a potom je možné si tu rezervovať a využívať aj zasadaciu miestnosť, kde môžu prebiehať niektoré vaše obchodné rokovania. Bude to rozhodne lepšie riešenie, než viesť obchodné rokovania a spolupracovať s vašimi partnermi vo vašej obývačke, zvlášť, ak bývate na vidieku, čo nie je patrične reprezentatívne miesto.

Podobné príspevky