Veľkokapacitné kontajnery

Schoeller Allibert vám ponúka množstvo rôznych plastových obalov a prepraviek. Sudy, barely, rôzne nádoby a kontajnery uzatvárateľné a opakovane použiteľné nájdete na schoellerallibert.sk. Na schoellerallibert.sk nájdete množstvo kontajnerov a prepraviek. Všetky tieto kontajnery, plastové palety, prepravky a vozíky pre Vás inovujeme tak, aby sme vám uľahčili vaše podnikanie a celkovú logistiku. Samozrejme, sme si vedomí dnešnej ťažkej doby v podnikaní a sme si vedomí nákladov spojených na prepravu, preto v našej ponuke nájdete kontajnery a prepravky s možnosťou prenájmu.

výrobna linka

Okrem možnosti zakúpenia si alebo prenájmu veľkoobjemových kontajnerov u nás nájdete aj plastové palety, prepravky ktoré sú stohovateľné ale aj zasúvacie a taktiež skladacie malé prepravky. Okrem tohto všetkého si u nás môžete nájsť aj množstvo rôznorodého príslušenstva pre tieto kontajnery a prepravky. Základom bezpečnej prepravy Veľkého množstva tovarov alebo ich Veľkého objemu sú veľkoobjemové kontajnery. Tieto veľkoobjemové kontajnery si u nás môžete zakúpiť ale taktiež prenajať. Napríklad veľkokapacitný objemový kontajner 5602303-CE265 Hybrid v rozmeroch 1200x1000x1147-3R BD DD Smartlink poskytuje svojou čistou hmotnosťou až 105,3kg, maximálnou vonkajšou výškou 1147 MM, vonkajšou maximálnou šírkou 1018 mm a vonkajšou maximálnou dĺžkou 1219 mm dostatok priestoru pre jeho naplnenie.

výroba, hala

Jedná sa o veľkokapacitný plastový kontajner ktorého manipuláciu uľahčujú palety. Tento kontajner je vhodný pre smart linky. Okrem tohto kontajnera tu nájdete aj mnoho ďalších, ako je napríklad ibc kontajner 600l s rozmermi, ktoré si môžete nájsť na našej stránke. Všetky plastové ibc kontajnery vynikajú jednoduchou obsluhou kde je nutný iba jediný operátor Taktiež sú v popredí v jednoduchom čistení majú hladký dizajn a sú stohovateľné čo výrazne napomáha v úspore skladoveho miesta. Je možné ich zakúpiť poprípade prenajať s vekom ale taktiež bez veka. Pre každý veľkokapacitný ibc kontajner je možné si u nás zakúpiť príslušenstvo.

Podobné príspevky