Produkty
 

Chcete na Vianoce ohúriť vašich susedov?

Ako to spravil Clark Griswold vo filme Vianočné prázdniny? Kde otec rodiny Clark vyzdobil celý svoj dom svetelnými reťazami a vybil poistky v celom dome. Ich dom bolo vidieť až z vesmíru. Trochu extravagancie v živote nezaškodí, poviete si. Ani sa nenazdáme a zima nám bude klopať na dvere. Je jedno, či bývate v dome alebo v byte, ak si chcete trošku spríjemniť zimné večery, tak siahnite po svetelných reťaziach. Nájdete ich vo viacerých farebných prevedeniach a dĺžkach. Vyberú si všetci. Tí čo si chcú len vyzdobiť trošku miesta na balkóne ale aj tí, čo si chcú vyzdobiť celý dom. Môžete ich použiť aj na skrášlenie záhrady, terasy, stromu, obce. Nemali by chýbať ani na vianočnom stromčeku. Kde vám budú spríjemňovať vianočné sviatky od rána do večera.

svetelna retaz

Aké sú najobľúbenejšie farby svetelných reťazí u ľudí?

  • Led teplá biela
  • Led studená biela
  • Led modrá
  • Led ružová
  • Led zelená
  • Led červená

Farbu reťaze vyberajte podľa ozdôb na stromčeku a celkového interiéru obývacej izby. Ak si chcete zútulniť a zjemniť izbu tak siahnite po Led teplej bielej farbe.

svetelna retaz

Svetelné reťaze sú vhodné do interiérov aj exteriérov. Na trhu nájdete svetelné reťaze s flash efektom aj bez flash efektu. Dostupné sú 10m aj 20 metrové.

Svetelné reťaze obsahujú moderné LED diódy, ktoré patria medzi ekologické a úsporné technológie. Vyznačujú sa nízkou spotrebou energie, nízkou produkciou tepla a dlhšou životnosťou. Inštalácia je jednoduchá, môžete ich zavesiť alebo jednoducho namotať. Sú vhodné do všetkých poveternostných podmienok.

Výhodou svetelných reťazí je, že po skončení vianočných sviatkov viete reťaze použiť aj na leto do záhrady. Pri večernom posedení na terase vám budú krásne osvetľovať zákutia vašej záhrady. Vytvoria atmosféru, ktorá je teplá, romantická a útulná. Dodajú každej miestnosti osobitné čaro. Skrášlite si svoju terasu, balkón, vianočný stromček a užívajte si žiarenie z okolitého prostredia.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>