Produkty
 

Disky ATS

Potrebuješ na svoje auto nové disky a si naozajstný petrolhead? Preto by si nemal https://wanda.pluska.sk/nikto-o-tom-nemal-vediet-20-celebrit-ktore-sa-zosobasili-tajne-a-z-lasky/zabava/pele-mele/897088.html pri svojom výbere vynechať značku ATS (Auto Technisches Spezialzubehör). Keď ti stále ešte táto značka nič nehovorí tak to upresním. Značka ATS vznikla v roku 1969 a špecializovala sa na výrobu ľahko zliatinových kolies pre veľkých hráčov ako je Porsche, Volkswagen a Mercedes-Benz. Neskôr kolesá tejto celosvetovo známej nemeckej značky obúvali monoposty Formuly 1. A nakoniec značka ATS vytvorila vo Formuly 1 svoj vlastný tým, ktorý vo Formule 1 pôsobil od roku 1977 do roku 1984. Niet preto divu že ATS je vo výrobe diskov svetová špička.

ATS disky

ATS ponúka nespočetne veľa dizajnov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Či už potrebujete disky na tuningový projekt, závodný špeciál alebo na vaše normálne auto s diskami ATS nikdy neurobíte chybu. Ich dizajny sú technické majstrovské diela. Zabezpečujú stabilitu a dynamiku celého vozidla. Každý jeden milimeter diskov je dokonalý. Svojim pôsobením v motoršporte sú disky testované naozaj všetkým podmienkam a je viac než isté že dostanete disky, ktoré sú vysoko odolné a kvalitné. Pre ATS je dôležité aby vám ich disky priniesli zábavnú jazdu, skvelú aerodynamiku a pútavý dizajn, ktorý vás tak skoro neomrzí a dodá vášmu autu športový a dravý vzhľad.

disky ATS

Rad zliatinových diskov ATS zahŕňa saténové čierne strieborné a tmavosivé povrchy, takže si môžete vybrať perfektnú sadu zliatinových diskov, ktoré budú ladiť alebo kontrastovať s farbou vášho auta. Tieto úžasné, kvalitné, nemecké disky nájdete vo všetkých štýloch a veľkostiach u nás na ats disky https://www.najdisky.sk/hlinikove-disky/ats/. Všetky disky spĺňajú svetové aj európske homologizácie Jwl, Via, Iso a Tuv a sú teda zárukou najvyššej možnej kvality. Neváhajte teda a doprajte si sadu nových diskov ATS.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>