Nezařazené
 

Náramok trikrát inak

Striebro je veľmi univerzálnym kovom, ktorý môžete veľmi jednoducho kombinovať so zvyškom vášho outfitu. Práve kombinovateľnosť je to, čo potrebujete. Prečo? Pretože nie vždy máte čas stáť pred zrkadlom a hodiny premýšľať nad tým, čo sa hodí a čo nie k vašej vzorovanej sukni. Pozrieme sa konkrétne na to, ako môžete strieborné dámske náramky nosiť na tri rôzne spôsoby.Žena v žltej bunde má na ruke výrazné hodinky.jpg

Univerzálne a praktické
Ešte pár slov k tej univerzálnosti. Viete ako sa hovorí, že každá žena by mala mať vo svojom šatníku http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-moda/382888/zaklady-satniku-co-vam-nesmi-chybet-a-jak-nadcasove-kousky-kombinovat.html aspoň jedny koktailové čierne šaty. Prečo? Lebo ide o univerzálne oblečenie, ktoré môžete nosiť na pracovnú poradu, do kina, do divadla, na večeru s partnerom ale aj na neformálne stretnutia. Presne do tej istej kategórie, teda do kategórie veľmi univerzálnych a praktických módnych doplnkov, patria aj strieborné dámske náramky.

S hodinkami
No a teraz poďme k samotným kombináciám. Strieborný náramok môžete zvýrazniť tak, že ho budete nosiť s výraznými hodinkami. Náramok by mal byť samozrejme o niečo menej výrazný, jemnejší a tenší. Strieborné náramky sa hodia k čiernym, ružovým či zeleným hodinkám. V prípade zlata už buďte o čosi opatrnejšia. To sa nehodí napríklad ku farebným hodinkám.

S náramkami
Áno, určite viete, že vrstvenie dnes letí a letí aj v prípade náramkov. Namiesto toho, aby ste nosili na zápästí len jeden kúsok, ich budete nosiť viac. V tomto smere je veľmi ťažké radiť, čo kombinovať s čím. Dnes už nepoznáme žiadne, vyslovene nevhodné kombinácie. Takže sa to snažte iba neprehnať.Žena sa rukou dotýka kvetiny, na ruke má náramok a prsteň.jpg

S prsteňmi
Možno vám to ani nikdy nenapadlo, no náramok a prsteň musia spolu ladiť. K strieborným náramkom môžete nosiť strieborné prstene, no táto kombinácia nie je úplne zaujímavá. Omnoho lepšie vynikne napríklad väčší výrazný prsteň v čiernej farbe alebo tri jemnejšie v tej zlatej. Pravidlo je také, že všetkého veľa škodí. To znamená, že by ste mali mať buď výrazná prsteň a jemnejší náramok alebo naopak.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>