Nezařazené
 

Schodisko rado podľahne kúzlu nerezu

V prvom rade sa chceme cítiť bezpečne a to aj vo výškach. Práve k tomu nám dopomôže nerezove zabradlie, ktoré je podstatnou súčasťou pre výstup do vyššieho poschodia. Máme tak k dispozícii potrebnú oporu a zároveň nám umocní skvelý pocit z interiéru.
Súčasné trendy moderného a zároveň vysoko komfortného bývania majú v materiáloch jasno. V kuchyni nerez reprezentuje spoľahlivosť, funkčnosť a kvalitu. Z hľadiska bytového dizajnu predstavuje čistý štýl presýtený luxusným prevedením.
Takéto zábradlie je v dnešnej dobe žiadaným dizajnovým prvkom, ktorý by nemal chýbať ani u vás doma. Vďaka svojim vlastnostiam prevyšuje všetky ďalšie materiály, ktoré mu nesiahajú ani po členky.

zábradlí

Veľkorysé variácie
Základné rysy začínajú už u vzhľadu stĺpiku, ktorý určuje krivky ostatných segmentov celého prevedení. Jedná sa o veľmi rýchle a zároveň jednoduché riešenie, ktoré si zostavíte podľa vlastného vkusu a vo vami zvolenej cenovej hladine. Stĺpik si môžete vybrať guľatý, hranatý, s štvorcovým prierezom alebo pokojne plochý.

Hodí sa k akémukoľvek typu schodiska, či už je z betónu alebo má točitý tvar. Výmenou zábradlia dokonale premeníte jeho tvár.
S jeho využitím sa počíta aj u balustrád, kde vynikajú najmä priame línie. Stĺpiky sa kotvia buď zo zhora na plochy schodov alebo z bočnej strany. Jemnejšieho vzhľadu docielite použitím malej pätky. Ak ste milovníkmi dizajnových riešení, tak súznenia dosiahnete predovšetkým vďaka zladení odtieňov materiálov celého interiéru.
Pre dokonalý efekt môžete vyskúšať rôzne varianty zdobenia, ako je šrafovanie, bočné čapy alebo metalické prúžky.

schody

Aj výplň je nemenej dôležitá, vďaka nej doladíte všetko do najmenších detailov. Veľmi luxusne pôsobí kombinácia so sklom. Tento kúsok interiéru esteticky povýšite aj farebnými odtieňmi číreho materiálu.
Čo sa týka bezpečia, nemáte sa čoho obávať. Každý výrobok musí spĺňať príslušné normy.

Váš domov tak bude útulný a vy sa tu budete cítiť naozaj dobre.

book cover mockup for cemis.sk

Looking for a Great Book to Read? Look No Further!

This section is perfect for displaying your paid book or your free email optin offer. You can turn it off or make changes to it from your theme options panel.

Get Your Copy Today>>